روش های مختلف نصب شیرآلات آشپزخانه

(0 امتیاز)

روش های مختلف نصب شیرآلات آشپزخانه:

 

شیرهای متصل به سینک:

 شیرهای ظرفشویی و سینک ها طرح های مختلفی دارند اما همیشه قابلیت ست شدن با همدیگر را ندارند.برای انتخاب شیر ظرفشویی برای یک سینک باید به این نکته توجه کنید که چند حفره برای نصب وجود دارد.شیرهای مدرن در انواع مختلف یک،دو،سه و چهار حفره ای عرضه می شوند.

اگر قصد جایگزین کردن یک شیر قدیمی با شیر جدید را دارید که به حفره های کمتر نیاز دارد باید شیری را انتخاب کنید که یک صفحه محافظ برای پوشاندن حفره های اضافه داشته باشد.این یک روش خوب بهینه برای به روز کردن طرح سینک اشپزخانه منزل شما می باشد.

 

روش های مختلف نصب شیرآلات آشپزخانه
روش های مختلف نصب شیرآلات آشپزخانه

 

 

شیر ظرفشویی روکابینتی:

 در مدل شیر ظرفشویی روکابینتی شیر باید بطور مستقیم در بالای کانتر نصب شود، نه سینک.اگر هدفتان نصب سینک زیر کابینتی هست این اپشن برای شما فراهم میشه که بتوانید شیر ظرفشویی را در بالای کانتر نصب کنید.اگر قصد نصب چنین شیری را دارید به این نکته توجه کنید که باید بیش از عرض یک انگشت زیر شیر فاصله قرار دهید جهت پاک کردن.شیر ظرفشویی روکابینتی ظاهر بدون درز و شکاف برای اشپزخانه ها ایجاد می کند که مناسب طرح های جدید اشپزخانه های امروزی میباشد.

این نوع از شیرالات در طرح های مختلفی ارائه می شوند.در عین حال باعث اشغال فضای بالای کانتر می شوند. و ممکن هست تجمعی از آب،گرد و خاک و دوده بین شیر آب و دیوار به وجود بیاید.

 

 

شیر ظرفشویی دیواری:

به هماهنگ بودن سینک شما و شیری که به دیوار نصب می کنید توجه کنید.مسافت محیطی که نازل اب را پرتاب می کند در تعیین کردن سازگاری شیر با سینک اهمیت زیادی دارد.این مورد در سینک های مدل دو لنگه اهمیت بیشتری خواهد داشت.در این مورد پاک کردن روی کانتر راحت تر می باشد ولی در هوای سرد نیاز به مراقبت های بیشتری خواهد داشت تا در برابر یخ زدگی اب جدا شود.

فاصله و محل نصب باید توسط لوله کش متخصص به طور دقیق اندازه گیری شود.که اگر تیرچه دیوار مانع شده باشد مجبور میشوید جای شیر را به شکلی جا به جا کنید تا نیاز شما را برطرف کند.

 

روش های مختلف نصب شیرآلات آشپزخانه
روش های مختلف نصب شیرآلات آشپزخانه
تعمیرکاران