تعمیرات پکیچ در تهران

(2 امتیاز)

تعمیرات پکیچ در تهران

تعمیرات پکیج و سرویس های اول فصل پکیج بسیار در عمر پکیج و هزینه های تعمیر و نگهداری ان اهمیت دارد. سرویس به موقع هزینه های جاری گاز رو نیز کمتر میکند. استفاده از پکیج دیواری به عنوان منبع تامین کننده انرژی گرمایی، نسبت به گذشته افزایش داشته است. امروزه مشاهده می کنید که در بسیاری از آپارتمان های مسکونی و اداری از این دستگاه استفاده

می شود. با توجه به نزدیک تر شدن به فصل سرما میزان مراجعات جهت نصب، سرویس پکیج و تعمیرات پکیج دیواری افزایش می یابد. و لازم است که هر خانواده برای کسب اطمینان از سیستم گرمایشی منزل خود اقدامات لازم را به عمل آورد.

سرویس اول فصل را پشت گوش نیاندازید. زیرا وقتی قسمتی از پکیج مثلا رسوب گرفته، برطرف نشود.ممکن است به مبدل اسیب بزند.انگاه مجبور به تعویض مبدل شویم. (در حدود ۵۰۰هزار تومان به بالا در پکیج های مختلف متفاوت است.) لذا از اینکه هزینه ی جزیی برای سرویس بپردازیم، صرف نظر نکنیم.زیرا هزینه های ناشی از عدم سرویس به موقع خیلی بیشتر خواهد.

 

بود.توصیه ما به شما این است: هر سال یا نهایت یک و نیم سال یک بار  انجام شود. که میتواند شامل یکی یا تمامی مراحل زیر باشد:

 

 

تعمیرات پکیج در تهران
تعمیرات پکیج در تهران۱.شتستوی مبدل اصلی یا ثانویه یا هر دو با اسید مخصوص شرکتی.

۲.بررسی عملکرد پمپ و سرویس پمپ در صورت لزوم.

۳.بررسی عملکرد جرقه زن ها.

۴.بررسی صحیح عملکرد شیر هواگیر خودکار و سرویس ان.

۵.بررسی دقت ان تی سی های مصرفی و تعویض انها در صورت عملکرد نادرست.

برخی از عیوب و علل انرا در لینک های زیر اورده ایم. میتونید با مطالعه ان حتی خودتان رفع عیب کنید.

۱٫علت افت بار پکیج یا به عبا رتی چرا بار پکیج میاد پایین ؟ اینجا را کلیک کنید.

۲٫علت گرمای کم رادیاتورها ۱۳ علتی که رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارند؟

۳٫چرا پکیج انفجاری روشن می شود ؟ برای رفع عیب چه کار کنیم؟

تعمیرگاه مجاز تهران :


 آماده خدمات رسانی و سرویس دهی، به کلیه مناطق تهران با پشتیبانی کامل و ۲۴ ساعته  می باشد. زمانی که با دفتر  ما تماس می گیرید، با توجه به نوع مشکل  یکی از ماهرترین تکنیسین های فنی خود را جهت تعمیر دستگاه به محل  در همان ساعات اولیه اعزام می کنیم.

تعمیرگاه ما   به همراه گروهی از تعمیرکاران مجرب، متخصص و متعهد آماده ارائه کلیه خدمات پکیج ، کولر گازی ، اسپیلت ، داکت اسپیلت و… در زمینه تعمیرات تخصصی ، بازدید و عیب یابی ، نصب و راه اندازی ، سرویس ، جابجایی و… می باشند.

را با گارانتی و فاکتور رسمی بخواهید. این‌مجموعه پاسخ گوی کار خود بوده ، و رضایت مشتری را  به معنای ادامه همکاری میداند. لذا این مهم سرمایه ی ماست. همین حالا جهت مشاوره ، یا انجام کار تعمیراتی خود تماس بگیرید، تا در سریعترین زمان ممکن از خدمات تیم فنیتعمیر کاران  ما بهرمند شوید.


تعمیرکاران