سرویس کولر گازی در ولنجک

(2 امتیاز)

سرویس کولر گازی در ولنجک

سرویس کولر گازی در ولنجک مرکز تخصصی کولر گازی با حضور زبده ترین کارشناسان فروش و خدمات پس از آن، توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران خویش ارائه نموده و تمامی نیازهای آنان را برطرف سازد. صبر و شکیبایی کارشناسان ما در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل موفقیت این مرکز در حیطه خدمات ‌رسانی

بوده‌ اند. کاربران گرامی با مراجعه به این مرکز می ‌توانند ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه فروش، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه می توانند بهترین تصمیمات را در زمینه خرید کولر گازی اتخاذ کنند.

دفتر خدماتی تعمیر کولر گازی ولنجک چندین سال است که به عنوان یک مرکز و تعمیرگاه مجاز تخصصی کولر گازی در تهران فعالیت خود را آغاز نموده است و تا کنون به لطف و یاری خداوند و وفاداری مشتریان گرامی توانسته است به توانایی و جایگاه خاصی دست پیدا کند و در حال حاضر یکی از فعال ترین و متخصص ترین تعمیرگاه های مجاز تعمیر کولر گازی در تهران می

باشد.

سرویس کولر گازی در ولنجک

 

سرویس کولر گازی در ولنجک
سرویس کولر گازی در ولنجک    متخصص ترین تعمیرکاران کولر گازی که سال‌ ها وقت خود را درکسب تجربه عملی صرف کرده و هرساله با شرکت در دوره‌های تخصصی تعمیر کولر گازی ، با فناوری روز دنیا آشنا هستند.
    به دلیل داشتن شعب مختلف در سطح شهر تهران متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و تعمیرات را انجام خواهند داد.
    کلیه تجهیزات مورد استفاده توسط تعمیرکاران ما از قطعات فابریک و اورجینال هستند و دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می‌باشند.
    در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان داشته باشید، کافی است تا از خدمات مشاوره نمایندگی مجاز ما استفاده کنید و اطلاعات بیشتری در رابطه با عیب یابی و تعمیر دستگاه به دست بیاورید.
    در دسترس بودن به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل ، که به این ترتیب میتوانید هر ساعتی که مایل هستید برای تعمیرات کولر گازی خود اقدام فرمایید.
    کلیه مراحل تعمیرات از ابتدا تا انتهای کار در محل و در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
    کلیه هزینه ها بر طبق نرخ های مصوب اتحادیه محاسبه و دریافت میگردد.
    تمام تعمیرکاران کولر گازی (سرویسکار کولر گازی) دارای لباس فرم و کارت مخصوص می باشند.
    اگر سفارش خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید از ۱۰% تخفیف ویژه مشتریان این مرکز برخوردار خواهید شد.
    شرح کار و تفکیک قیمتها در فاکتور

سرویس کولر گازی در ولنجک

سرویس کولر گازی در ولنجک
سرویس کولر گازی در ولنجک


چرا مرکز تخصصی ما به عنوان نمایندگی مجاز کولر گازی مورد اعتماد مشتریان است؟

هماهنگ کردن ساعات کاری خود نسبت به ساعات مشتری ، وقت شناس بودن ، داشتن سرعت عمل در انجام کار ، داشتن تخصص و حرفه ی لازم در زمینه تعمیرات کولر گازی ، احساس مسئولیت و وظیفه شناس بودن تنها برخی از دلایل اعتماد شما عزیزان به مرکز تخصصی ما می باشد.

یکی از مهم ترین دلایل رضایت مندی مشتریان از دفتر خدماتی تعمیر کولر گازی ارائه خدمات پس از فروش ال جی و دیگر برندهای کولر گازی در سربع ترین و با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین حالت ممکن است.

نکته حائز اهمیت در جلب اعتماد و رضایت مشتریان، ایجاد شعبه‌های متعدد در کلیه مناطق ۲۲ گانه شهر تهران است. بنابراین با اولین تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را از اولین شعبه نمایندگی دریافت کنید.

کلیه فرآیند عیب یابی، شارژ گاز و تعمیرات کولر گازی در محل مشتری صورت می‌پذیرد. سرویس کولر تا نیازی به حمل دستگاه تا محل نمایندگی نباشد و رضایت خاطر مشتریان به خوبی برآورده شود.


سرویس کولر گازی ولنجک

تعمیرکاران