آموزش نصب پمپ آب خانگی

(2 امتیاز)

آموزش نصب پمپ آب خانگی

آموزش نصب پمپ آب خانگی  در این مقاله سعی بر آن داریم که مراحل نصب پمپ آب خانگی را طوری توضیح دهیم که شما بتوانید بدون نیاز به تکنسین، پمپ آب را نصب کنید. این پمپ ها مخصوص داخل واحدهای مسکونی بوده و در مواقعی که مشترکین خانگی یک ساختمان بر سر قرار دادن پمپ واحد برای کل واحدهای آپارتمان به توافق نرسند و فشار آب در واحدهای طبقات بالاتر کم باشد استفاده از این پمپ ها را توصیه می کنیم. بعد از مطالعه این مطلب می توانید  فیلم آموزش نصب پمپ آب خانگی را نیز مشاهده فرمایید.


•    ابزارهایی که برای نصب پمپ آب خانگی نیاز دارید شامل: یک عدد آچار فرانسه، آچار شلاقی، انبردست، پیچ گوشتی دو سر؛ اتصالاتی که نیاز دارید برای بستن این پمپ، دو عدد شلنگ رابط که یک سر آن رزوه بیرونی و سر دیگر مهر می باشد، یک شیر یک طرفه برنجی، حالت ضربه ای، یک عدد بوشن 2.5 و دو عدد نوار تفلن نیاز است.

 

 

آموزش نصب پمپ آب خانگی
آموزش نصب پمپ آب خانگی

 

 

 

آموزش نصب پمپ آب خانگی
•    در مرحله اول باید ورودی و خروجی پمپ را مشخص کنید. روی این پمپ جهت ها مشخص نشده است. روی  یک سری پمپ ها جهت ورودی و خروجی آب با یک فلش مشخص شده است که می توان از این طریق ورودی و خروجی پمپ را تشخیص داد. یک فلش در انتهای پمپ است که جهت چرخش پروانه را نشان می دهد. در این پمپ که فلش ندارد، مکانی که کلید برقی نصب شده است خروجی پمپ را نشان می دهد. در مرحله بعد دو سر رزوه ای که دارید را نوار تفلن می بندید.
 

•    بعد از اینکه دوسر پمپ را نوار تفلن بستید شیر یک طرفه را با توجه به جهت فلش روی شیر یکطرفه که جهت جریان آب را مشخص می کند به سر پمپ ببندید. جهت خروجی پمپ هم بوشن 2.5 را ببندید.•    یکی از شلنگ های رابط را برای مسیر ورودی پمپ قبل از شیر یک طرفه و شلنگ دیگر را هم در  مسیر خروجی پمپ بعد از بوشن نصب کنید.
 

آموزش نصب پمپ آب خانگی


•    یکی از قابلیت های خوب و مهمی که پمپ های اسپیکو دارد شما میتوانید پمپ را در سه حالت تنظیم کنید.: 

حالت اول یک خط که به صورت دائم پمپ کار میکند.

حالت دوم  صفر است که پمپ در حالت off هست و پمپ خاموش می شود.

حالت سوم دو خط می باشد و زمانیکه شیر آب را باز کنید پمپ روشن می شود و زمانیکه شیر آب را میبندید پمپ خاموش می شود که بهترین حالت برای مصارف خانگی، حالت دوخط می باشد که در زمان نیاز و کمبود فشار پمپ بطور خودکار روشن می شود.


 

آموزش نصب پمپ آب خانگیاگر نیاز به نصب پمپ آب خانگی تحت فشار و یا پمپ آپارتمانی داخل واحد دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا ضمن برخورداری از مشاوره رایگان، در زودترین زمان ممکن مشکل کم آبی خانه ی شما برطرف شود

 

تعمیرکاران