رفع مشکل صدای پمپ آب

(4 امتیاز)

رفع مشکل صدای پمپ آب

یکی از نکاتی که در انتخاب پمپ آب خانگی مورد استفاده در فضای داخل واحدهای آپارتمانی مهم است، کم صدا یا بی صدا بودن این پمپ ها و عدم ایجاد مزاحمت برای ساکنین می باشد.


در این مطلب می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر سر و صدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از کاربران سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم:


پمپی که در عکس ارسالی توسط یکی از کاربران سایت مشاهده می کنید در ابتدای نصب، بسیار کم صدا بوده اما با گذشت زمان این پمپ سروصدای زیادی از خود تولید کرده و باعث سلب آسایش ساکنین منزل و همچنین دیگر ساکنان واحدهای دیگر ساختمان شده است.

رفع مشکل صدای پمپ آب


 

رفع مشکل صدای پمپ آب
رفع مشکل صدای پمپ آببررسی مشکل:

پمپ باز شده و مشاهده شد که متأسفانه به علت استفاده از آلیاژ نامرغوب، پوسته ی پمپ زنگ زده و باد کرده است. همین امر در زمان روشن شدن پمپ باعث برخورد پروانه به پوسته پمپ  و ایجاد سروصدای زیادی می شود.

 

راه حل:

پوسته پمپ توسط دریل و سمباده مخصوص، رسوب زدایی کامل شده و زنگ زدگی ها به صورت کامل برداشته شده است.  در قدم بعدی برای پیشگیری از زنگ زدگی دوباره، ضدزنگ و رنگ خورده است.  در نهایت با واشر و چسب آهن، درب پمپ بسته و آب بندی شده است.متأسفانه بعلت عدم استفاده از آلیاژ مناسب در زمان ساخت و تولید پوسته این نوع پمپ ، رنگ ها پس از مدتی از بین رفته و دوباره با همین مشکل روبرو می شوید و نیاز به تعویض و نصب پمپ آب خانگی دارید.

 

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و نوع دیگری از این مشکل که برای یکی دیگر از کاربران سایت پیش آمده به همراه راه حل آن بر روی مطلب صدای پمپ آب خانگی کلیک نمایید.

 

برای آشنایی با دیگر راه های رفع مشکل صدای پمپ خواندن مقاله ی راه های کاهش صدای پمپ آب خانگی را از دست ندهید .

رفع مشکل صدای پمپ آب

 

 

رفع مش کل  صدای پمپ اب
رفع مش کل صدای پمپ اب

 


اگر پمپ آب منزل شما صدای زیاد دارد و نیاز به تعمیر، سرویس و یا تعویض آن را دارید، همین الان با ما تماس بگیرید تا ضمن برخورداری از مشاوره رایگان، در زودترین زمان ممکن، مشکل پمپ شما برطرف شود.

تعمیرکاران